Leonie Hensen – Beijert

Mijn naam is Leonie, ik woon in ’t Harde met mijn gezin en ik ben sinds 2016 werkzaam bij Wie Zorgt! Voordat ik bij Wie Zorgt! kwam heb ik veel ervaring opgedaan op planningen in verschillende branches. De zorg was voor mij nieuw, maar bevalt mij goed.

Binnen Wie Zorgt! ben ik verantwoordelijk voor de backoffice oftewel dat onder andere de planning en administratie goed verlopen. Door de tijd heen hebben we al veel mensen aan leuke diensten, een nieuwe baan of een leuke opdracht kunnen helpen. Daarbij ontzorgen we de medewerkers door onze dienstverlening steeds te verbeteren en planning en administratie optimaal te laten verlopen.

Wat mijn werk zo leuk maakt is dat je op vele manieren contact met mensen hebt en dat je medewerkers op vele manieren tot dienst kunt zijn. Niets is zo prettig als wanneer iedereen met een tevreden gevoel aan het werk gaat!

Neem contact op met Leonie Hensen – Beijert
Hoe kan ik je helpen?

Schrijf je in voor onze nieuwsbief!